Agnieszka Misiejuk

Artdent Beauty & Care Dentistry

AGNIESZKA MISIEJUK
Lekarz stomatolog

 

certyfikaty

 

 

Specjalista stomatologii estetycznej, stomatologii mikroskopowej, endodoncji, protetyki, ortodoncji oraz mikrochirurgii.

Po ukończeniu studiów stomatologicznych na Białostockiej Akademii Medycznej w 2001 roku rozpoczęłam swój rozwój zawodowy w dziedzinie endodoncji, stomatologii estetycznej oraz protetyce.

Już w roku 2007 zostałam wyróżniona dyplomem przez International College of Dentistry za swoje osiągnięcia zawodowe. Byłam dotychczas najmłodszą kobietą-członkiem oraz jedyną Polką w historii tej światowej organizacji.

Od 2008 roku prowadzę swoją Klinikę Stomatologii Estetycznej pod nazwą Artdent Beauty & Care Dentistry oferując swoim pacjentom indywidualną i kompleksową terapię jamy ustnej, która oparta jest na nowoczesnych technikach leczenia, jak i szerokiej wiedzy fachowej zdobytej na licznych szkoleniach oraz kongresach zarówno w kraju, jak i za granicą.

Przez 15 lat swojej pracy zawodowej rozwinęłam swoje umiejętności w stomatologii mikroskopowej (wszystkie zabiegi wykonuję w mikroskopie), stomatologii estetycznej, ortodoncji, mikrochirurgii i implantologii oraz protetyce.

Z tego również  powodu widzę całą jamę ustną z punktu widzenia, nie tylko estetycznego, ale i funkcjonalnego.

Od 2012 roku jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE.

Wierzę w słowa Williama A. Fostera:

“Jakość nigdy nie jest przypadkiem , zawsze jest wynikiem wysokiej intencji, szczerego wysiłku, inteligentnego kierunku i umiejętnego wykonania ,reprezentuje mądry wybór z wielu alternatyw.”

Marek Rybicki

Artdent Beauty & Care Dentistry

MAREK RYBICKI
Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

certyfikaty

 

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej i ortognatyki

 

Jestem absolwentem Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2000 roku oraz I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2004.

Od 10 lat starszy asystent asystuję w Klinice Chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej, chirurgii jamy ustnej i implantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jestem uczestnikiem wielu szkoleń i kongresów w kraju i za granicą (Francja, Korea, Szwajcaria, Niemcy, USA, Chiny) o tematyce implantologicznej, chirurgii ortognatycznej, leczenia wad twarzoczaszki oraz odbudowy wyrostka zębodołowego.

Podnoszę cały czas swoje kwalifikacje. W roku 2015 obroniłem pracę doktorancką  o tematyce implanto-protetyki.

Od lat jestem członkiem PASE (Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej)  

W klinice zajmuje się kompleksowym planowaniem pacjentów oraz precyzyjnym planowaniem pacjentów ortognatycznych przy użyciu technik trójwymiarowych.

"Moja motywacja wynika z wyzwań – im trudniejszy przypadek, tym mam więcej chęci do szukania rozwiązań. Najtrudniejsze przypadki leczenia stanowią dla mnie inspirację. Często swoim pacjentom przywracam nadzieję na pozytywny finał leczenia, nawet jeśli wcześniej ją im odebrano."

 

 

dr Ewa Tymszan

Artdent Beauty & Care Dentistry

EWA TYMSZAN
Lekarz stomatolog

certyfikaty

 

Specjalista stomatologii zachowawczej dorosłych i dzieci.

 

Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w 2009 roku.
Jestem stomatologiem z zamiłowania.

Już jako studentka brałam czynny udział w PTSS (Polskim Towarzystwie Studentów Stomatologii) oraz licznych kołach naukowych oraz organizacjach studenckich. Jako profesjonalistka nieustannie rozwijam swój warsztat kliniczny uczestnicząc w licznych prestiżowych szkoleniach, kursach i kongresach stomatologicznych o tematyce stomatologii zachowawczej z endodoncją pod mikroskopem, stomatologii estetycznej, protetyce oraz ortodoncji.

Ogromnym zamiłowaniem darzę współpracę z małymi pacjentami. To z myślą o nich rozwijam się w kierunku profilaktyki ortodontycznej oraz  wczesnego wykrywania i korygowania wad ortodontycznych.

W pracy wykorzystuję lupy oraz mikroskop ,żeby zwiększyć precyzję wykonywanych usług.

Z dziećmi chętnie wykorzystuję  sedację wziewną, co ułatwia mi pracę z trudnym małym pacjentem.

Jestem miłośniczką dalekich podróży, sportów ekstremalnych oraz jazdy konnej.